https://www.irenavalaskova.cz/ https://irenavalaskova.cz/sluzby/

MOJE SLUŽBY

Poskytuji kompletní poradenské služby od zjištění aktuální situace, potřeb, cílů až po návrh návrh a realizaci

Proč si domluvit schůzku

od A až po ZET

Proč by pro Vás měl být finanční poradce součástí? Tak jako máme každý svého lékaře, právníka, tak by každý člověk měl mít svého finančního poradce. Je to i z důvodu, že nezadáváte Vaše údaje po všech možných aplikacích, ale jsou pouze u jedné pověřené osoby.

Já navrhuji svým klientům řešení, možnosti, postup a náhled na finance a situaci, rozhodnutí je již na Vás.

 Důležitou součástí je i čas.

Čím dříve se informujete, tím více času je na realizaci a dosažené výsledky.


Co je výstupem

NÁVOD JAK NA TO

Často jsou naše řešení realizovatelná některá hned, na některé se musíme připravit. Situace se často mění, ale na co nemá určitě cenu čekat, je na výhru v loterii, že nebudu muset pracovat a koupím si co chci.

 Užívejte si věcí hned, ale zároveň si nechte poradit, jak lehčeji projít cestu k bydlení, ke koupi nového vozu, dopřát svým dětem studia, až po zajištění se na rentu. Vždyť nemusíte jít do důchodu v 65 letech. Pokud se člověk připraví, jde to i dříve. Jak to chcete řešit Vy? 

SPOČÍTEJTE SI HYPOTÉKU NEBO REFINANCOVÁNÍ

"Vzhledem k tomu, že tato kalkulačka nezahrnuje všechny individuální parametry klienta, je potřeba výpočet brát pouze jako orientační a nezávazný. Pro přesné výpočty a konkrétní produktové nabídky nás neváhejte kontaktovat." 

Mít vše pod jednou střechou se vyplácí

Víte proč?

Protože,.....
- zadáváte své osobní údaje pouze jednou

- vše máte přehledně v jednom elektronickém šanonu myPLANN, kde vidítě smlouvy, termíny, spočítáte si jednoduše splátky jak ze spotřebitelského, nebo hypotečního úvěru, sjednáte cestovní pojištění, nebo si spočítáte pojištění nemovitosti. Stačí mít pouze jeden přístup. Pokud jej zapomenete vytvoříme nový.

- při poklesu úrokové sazby Vás kontaktujeme, na hypotéku nebo refinancování včas, nebo zajistíme zajímavější podmínky, velkou část vyřídíme za vás. Nabízíme servis, kdy si kvůli vyřizování formalit nemusíte brát dovolenou. Za klienty zařizuji jednání s bankou, katastr, pojištění nemovitosti, čerpání. Velká pomoc, která vám ušetří spoustu času. 

- připravíme Vás na koupi vlastní nemovitosti, co vše je nutné pohlídat, na co si dát pozor

- při růstu cen nemovitostí, pohlídáme, aby Vaše nemovitost nebyla podpojištěná
- hlídáme, kdy správně nakoupit investice, nebo kdy je čas je prodat, a celkově sledujeme průběh zhodnocování nebo poklesu a jsme schopni jednat
- připravíme řešení pro Vás na míru, dle Vaší aktuální situace, tzv. neodkladné výdaje, propočet na ČSSZ v případě nemoci, či invalidity. Připravujeme vše v konceptu, že to dává smysl a rozumíte našemu postupu. 
- pokud bude pojistné plnění, umíme při dodržení podmínek, vás nasměrovat, jak získat co nejvíce, přes našeho právního partnera, se kterým spolupracujeme, a to i když jste nehodu nebo škodu způsobili vy
- nekopeme za jednu instituci, máme výběr toho nejvýhodnějšího pro Vás
- umíme srovnat všechny pojišťovny autopojištění, pojištění nemovitosti, životní pojištění nebo hypotéku či refinancování
- jsme studnice informací, ale nejsme pro každého zdarma. 
- i my si pečlivě vybíráme své klienty, pro které budeme pracovat
- máte jen jednu osobu, na kterou se můžete obrátit, ať je sobota, neděle či svátek, 

Co mohu nabídnout


A také...

Nákup, prodej a pronájem nemovitosti

Co umíme pro Vás zprostředkovat, se mnou spolupracující  realitní kanceláří nebo Stone@belter reality s.r.o.,  přednostně zasílat nemovitosti v době před zveřejněním. Můžete být mezi prvními, kdo si danou nemovitost mohou prohlédnout.

Co umí naše realitní kancelář pro Vás udělat. Koupi bytu, domu, pozemku, nebo investičních nemovitostí, dále pronájem, prodej nemovitosti. Vše co s tím souvisí, tj. právní servis, a postarat se o to, aby veškerá komunikace proběhla v pořádku.

Renta 

Vytvořte si rezervy na stáří


Stavební spoření a penzijní připojištění

Jak dostat co nejvyšší podporu od státu

Je výhodné ukládat peníze do stavebního spoření nebo penzijního připojištění? Ano, ale za určitých podmínek. Jak získat ze stavebního spoření co nejvíc, se dozvíte na schůzce s námi. Jinak se nevyplatí, a zhodnocení je horší než v bance na spořícím účtu, a přicházíte o peníze.

To samé platí i o penzijním spoření, kdy využít maximální páku na podporu od státu a zhodnocení. Jak vybrat vhodnou penzijní společnost? A co staré transformované fondy penzijního připojištění?

 


Stavební spoření a penzijní připojištění

Jak dostat co nejvyšší podporu od státu

Je výhodné ukládat peníze do stavebního spoření nebo penzijního připojištění? Ano, ale za určitých podmínek. Jak získat ze stavebního spoření co nejvíc, se dozvíte na schůzce s námi. Jinak se nevyplatí, a zhodnocení je horší než v bance na spořícím účtu, a přicházíte o peníze.

To samé platí i o penzijním spoření, kdy využít maximální páku na podporu od státu a zhodnocení. Jak vybrat vhodnou penzijní společnost? A co staré transformované fondy penzijního připojištění?

 


Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr lze využít na rychlou koupi nového zařízení, automobilu, nebo pořízení počítače


Firemní financování a developerské projekty

Pro podnikající fyzické nebo právnické osoby máme pro Vás možnost zajistit financování, buď na koupi strojů, nebo prostorů k podnikání, leasingu na automobily, stroje a další.

Umíme zajistit financování developerského projektu, sehnat peníze na výstavbu přes bankovní nebo nebankovní sektor,  až po vyčerpání peněz na váš účet, včetně právního servisu, zástavních smluv a podobně.

V případě prodejů developerských projektů, zajistíme prodej přes ověřenou realitní kancelář.Kontaktujte nás

https://www.irenavalaskova.cz/kontakt/