https://www.irenavalaskova.cz/

O mněVe financích pracuji od roku 2014. Tato práce mně velmi naplňuje a baví především v tom, že mohu být součástí při naplňování přání a snů svých klientů. V průběhu času se ukazuje, že je nutné poskytovat služby na takové úrovni, aby byly pro klienta přehledné, jednoduché, smysluplné a uchopitelné. Životní situace člověka se velmi často  mění, a často během pár let nezůstane kámen na kameni. Ale i to má své důvody.  Život se posouvá, vyvíjí, mění a je třeba dělat důležitá rozhodnutí. Moji klienti se stávají stále spokojenějšími a bohatšími. Pracuji tak, že Vám umožním penězům porozumět, zároveň nastavím jednoduchý přehled, postupné kroky vedoucí ke splnění vašich snů a cílů. A hlavně "nejste na to sami!" 

Co ještě mohu o sobě prozradit, jelikož jsem z tenisové rodiny, ve volném čase si ráda zahraji rekreačně tenis, trávím čas s rodinou nebo ráda jezdím na kole.

Průzkumy ukazují, že až 80% lidí se v průběhu života setká s určitými finančními problémy. Asi Vás teď překvapí, že ve většině případů není problém v tom, že by lidé málo vydělávali , ale chyba je ve špatném zacházení a hospodaření s penězi.

Tento web Vám pomůže vyznat se ve složitém světě finančních produktů. Stačí si přečíst několik článků na tomto webu a uvidíte, že základní přehled se Vám dostane pod kůži velmi rychle. Žádný "finanční poradce" pak nebude mít šanci Vás jakkoli obalamutit. Profese finančního poradenství v ČR utrpěla mnoho šrámů.

Hlavní příčinou je zejména její nedostatečná regulace. Této profesi se v dnešní době věnuje celá řada rádoby "odborníků", kteří vědomě či z neznalosti prodávají nevhodné nebo špatně nastavené finanční produkty. Ptáte se jak se bránit ? Posuzujte své poradce podle toho, jak přemýšlí o Vašich penězích. V praxi je samozřejmě velmi obtížné toto zjistit předem , ale právě kvůli tomu je zde tento web. Všechny rady a doporučení, které zde najdete, jsou vyzkoušené v praxi a mají svůj základ v logickém přemýšlení o životě a penězích.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, využijte kontaktů na tomto webu. Ráda se s Vámi uslyším, potkám ve své kanceláři při kafíčku, nebo online.

Kdo jsem

Veškeré aktivity mé kanceláře soustředím na to nejdůležitější, přání a potřeby klientů. S ohledem na požadavky vytváříme budoucnost.


Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuji jako vázaný zástupce společnosti SAB servis s.r.o. a zde uvedená poradkyně jako fyzická osoba v oblasti:
* pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,
* investic podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
* doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 427/2011 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření
* spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,
...
Společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs , kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu. 

"Finanční služby zde propagované a nabízené poskytujeme jako společnost [obchodní firma, IČO, sídlo] prostřednictvím našich finančních poradců uvedených na tomto webu, a to v roli vázaného zástupce pro investičního/ samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1, v následujících finančních oblastech: investice podle zákona č. 256/2004 Sb., spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb. Naše oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o naší registraci a rozsahu našeho oprávnění. " 

https://www.irenavalaskova.cz/kontakt/